ZAPRASZAMY NA XV MĘCZENNICĘ ROWEROWĄ!

W najbliższą niedzielę 8. września zapraszamy na Wielką Męczennicę Rowerową! Dzielni cykliści tym razem wyruszą do Nowego Tomyśla a łączny dystans do przejechania przekroczy 100 km!

Ze względu na wielki dystans, jak również czekające atrakcje po drodze i w samym Nowym Tomyślu, peleton wyruszy z parku Skórzewskiego godzinę wcześniej  niż zwykle – już o godz. 9:00.

Proponowana trasa Wielkiej Męczennicy: Skórzewo – Dąbrówka – Dopiewo – Skrzynki – Buk – Michorzewo – Wąsowo – Stary Tomyśl – Nowy Tomyśl. Powrót tą samą lub zbliżoną trasą.

W Nowym Tomyślu uczestnicy zatrzymają się w Rynku, a następnie udadzą na  Stadion Miejski, gdzie od godz. 13:00 będą odbywały się uroczystości związane z Dożynkami Gminnymi (szczegółowy program znajdziecie tutaj: https://nowytomysl.naszemiasto.pl/sarsa-roksana-wegiel-krzysztof-cugowski-michal-szpak-i-inne/ga/c13-7322845/zd/46216419 )

Około godz. 16:00 cykliści ruszą w drogę powrotną (oczywiście jest możliwość powrotu pociągiem). Zakończenie Wielkiej Męczennicy w Skórzewie przed 20:00, zatem osoby spragnione dalszych wrażeń muzycznych i estetycznych zdążą jeszcze na dożynkowy koncert Dody w Dopiewie.

Zapraszamy w niedzielę na 9:00 do Skórzewa!

IR